Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Молодший спеціаліст" на 1 Курс
Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування
на 10 серпня 2018, 12:04
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактСтан
1Ілюшик Віктор Вікторович 18.05.1995165+++До наказу(Бюджет)
2Довгалюк Гліб Геннадійович 24.03.1999161.33+++До наказу(Бюджет)
3Руденко Олександр Олександрович 20.09.1996160.67+++До наказу(Бюджет)
4Пунтус Костянтин Андрійович 07.02.1999144+++До наказу(Бюджет)
5Степаненко Євгеній Вадимович 16.03.1999140.67+++До наказу(Бюджет)
6Комишов Артем Олегович 28.04.1998135.5+++До наказу(Бюджет)
7Біденко Андрій Володимирович 08.04.1997132.5+++До наказу(Бюджет)
8Гаврилов Андрій Вікторович 11.08.1998129.67+++До наказу(Бюджет)
9Єрмаш Василь Володимирович 30.07.1999125.17+++До наказу(Бюджет)
10Груша Станіслав Сергійович 16.01.1999122+++До наказу(Бюджет)
11Якимчук Олексій Миколайович 29.06.1998121+++До наказу(Бюджет)
12Швець Сергій Олександрович 14.07.1999118.17+++До наказу(Бюджет)
13Куропятник Владислав Віталійович 11.11.1998116.83+++До наказу(Бюджет)
14Щербак Ігор Сергійович 20.11.1995112.83+++До наказу(Бюджет)
15Колдошев Руслан Камілжанович 09.11.1998110.5+++До наказу(Бюджет)
16Литвиненко Юрій Вікторович 22.04.1998105.5+++До наказу(Контракт)
17Кучай Даниїл Віталійович 20.09.1998168.5++Відхилено (бюджет)
18Височій Владислав Олександрович 25.07.1999163.33++Відхилено (бюджет)
19Мосевич Владислав Юрійович 16.10.1996153++Відхилено (бюджет)
20Несін Максим Григорович 06.03.1997152++Відхилено (бюджет)
21Марюсик Олексій Сергійович 23.06.1999151.67++Відхилено (бюджет)
22Герасіменко Андрій Андрійович 16.06.1999138.33++Відхилено (бюджет)
23Бойчук Антон Сергійович 29.08.1999128.83++Відхилено (бюджет)
24Гнедаш Артем Олександрович 16.06.1997115++Допущено
25Беззубов Станіслав Віталійович 05.03.1999114.5++Допущено
26Вавілов Артем Владиславович 18.10.1996110++Допущено
27Кеврик Денис Олександрович 12.10.1995109++Допущено
28Костюченко Артур Анатолійович 20.11.1998108.83++Допущено
29Колісник Ілля Олександрович 16.07.1999106.33++Допущено
30Ігнатьєв Денис Вікторович 29.11.1997101.5++Допущено
31Соколов Андрій Юрійович 31.10.199296++Допущено
32Міроненко Анатолій Валерійович 08.04.199892.83++Допущено
33Домнюк Данило Олександрович 15.07.199786.5++Допущено
34Логвиненко Вадим Вікторович 20.10.199773.17++Допущено
35Єфіменко Владислав Васильович 06.10.199871++Допущено