Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Повна загальна середня освіта" на 1 Курс
Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування Галузеве машинобудування
на 8 серпня 2019, 12:13
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактПріоритетКвота 1Стан
1Безуглий Микола Русланович 04.10.1998148.049+++1+До наказу
2Малахов Іван Володимирович 26.02.1998143.367+++1+До наказу
3Алексєєнко Андрій Вікторович 17.01.2002158.245+++1До наказу
4Гришаєв Данило Андрійович 11.04.2002145.084+++1До наказу
5Куліков Ілля Віталійович 31.05.2002136.396+++1До наказу
6Зуєв Іван Олегович 15.01.2002174.995++2Рекомендовано(контракт)
7Руденко Олексій Павлович 17.11.2001167.178++7Рекомендовано(контракт)
8Максимов Максим Костянтинович 20.02.2002166.464++5Рекомендовано(контракт)
9Ілюшкіна Валерія Сергіївна 15.03.2002165.393++4Рекомендовано(контракт)
10Дераков Назар Дмитрович 08.02.2002164.577++5Рекомендовано(контракт)
11Крантов Олександр Віталійович 31.01.2002164.331++2Рекомендовано(контракт)
12Максименко Олексій Володимирович 27.03.2002163.659++4Рекомендовано(контракт)
13Худорожков Павло Русланович 13.11.2001158.401++2Рекомендовано(контракт)
14Кошелєв Роман Вадимович 21.01.2002158.193++2Рекомендовано(контракт)
15Фраймович Артем Віталійович 15.03.2002157.933++2Рекомендовано(контракт)
16Фоменко Володимир Олексійович 02.06.2002156.684++2Рекомендовано(контракт)
17Голобородько Максим Віталійович 20.08.2002156.009++5Рекомендовано(контракт)
18Гекало Владислав Павлович 18.04.2002155.091++5Рекомендовано(контракт)
19Хімчак Максим Валерійович 18.11.2001149.991++7Рекомендовано(контракт)
20Устик Дмитро Григорович 19.04.2002149.175++3Рекомендовано(контракт)
21Федько Михайло Андрійович 22.11.2001147.594++3Рекомендовано(контракт)
22Просандєєв Ростислав Олегович 18.01.2002143.463++4Рекомендовано(контракт)
23Нікулін Олександр Петрович 28.01.2002143.259++5Рекомендовано(контракт)
24Іванов Ігор Володимирович 31.05.2002143.004++7Рекомендовано(контракт)
25Бабій Наталія Олександрівна 09.01.1986139.995++3Рекомендовано(контракт)
26Шелест Назар Борисович 21.07.2002138.269++2Рекомендовано(контракт)
27Риба Олександр Михайлович 12.06.2002138.108++4Рекомендовано(контракт)
28Жос Юрій Вікторович 16.09.2001134.576++2Рекомендовано(контракт)
29Німець Микола Олегович 30.08.2002133.62++7Рекомендовано(контракт)
30Чабанюк Владислав Сергійович 28.11.2001132.906++3Рекомендовано(контракт)
31Сосновська Аліна Олегівна 25.08.2001131.767++2Рекомендовано(контракт)
32Качаненко Євгеній Костянтинович 24.08.2001131.194++2Рекомендовано(контракт)
33Кошицький Іван Олексійович 27.12.2001131.07++4Рекомендовано(контракт)
34Брехер Єгор Олександрович 08.11.2001124.64++2Рекомендовано(контракт)
35Стогул Владислав Олександрович 21.05.2002121.635++4Рекомендовано(контракт)
36Назарук Денис Віталійович 25.11.2001121.635++3Рекомендовано(контракт)
37Щербак Ігор Віталійович 21.12.2000119.391++3Рекомендовано(контракт)
38Карга Артем Ігорович 05.10.2002119.289++7Рекомендовано(контракт)
39Рамазанов Гасан Ілхам ОГЛИ 27.09.2001118.932++4Рекомендовано(контракт)
40Толстов Ілля Андрійович 25.09.2001116.889++2Рекомендовано(контракт)
41Катерний Денис Володимирович 05.01.1999115.328++2Рекомендовано(контракт)
42Новіков Микита Сергійович 26.12.2001112.863++4Рекомендовано(контракт)
43Ємець Єгор Сергійович 08.11.2002105.57++3Рекомендовано(контракт)