Форма навчання: Заочна
Ступінь: Бакалавр на базі "Молодший спеціаліст" на 1 Курс
Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
на 8 серпня 2019, 12:13
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактСтан
1Кукса Всеволод Ігорович 25.07.2000253.33+++До наказу
2Ясковець Володимир Володимирович 01.01.1993238.83+++До наказу
3Колесник Олександр Сергійович 04.05.1992235.83+++До наказу
4Логвинюк Вікторія Вадимівна 15.09.2000235.33+++До наказу
5Тимошенко Богдан Вячеславович 12.03.2000233.17+++До наказу
6Демченко Владислав Володимирович 22.10.1999232.83+++До наказу
7Іщенко Дмитро Ігорович 08.07.1988232.67+++До наказу
8Білик Андрій Олександрович 29.07.1985227.17+++До наказу
9Набок Владислав Олександрович 24.01.1999224.83+++До наказу
10Андрющенко Антон Сергійович 21.02.1986218.33+++До наказу
11Дячук Микита Олегович 15.09.2000217.17+++До наказу
12Попов Сергій Олександрович 13.10.1996216.5+++До наказу
13Будяченко Олександр Вікторович 01.11.1997215.83+++До наказу
14Васильченко Марина Олександрівна 20.10.1984215+++До наказу
15Жернокльов Олександр Володимирович 11.03.2000210.83+++До наказу
16Калатуша Олександр Анатолійович 16.06.2000208.33+++До наказу
17Богуш Дмитро Валерійович 19.07.1987206+++До наказу
18Козлов Данило Сергійович 28.06.2000204.17+++До наказу
19Шеметило Данило Олександрович 24.03.2000203.83+++До наказу
20Коваленко Ігор Віталійович 04.10.1999203.67+++До наказу
21Чугай Денис Андрійович 14.08.1999199+++До наказу
22Сергеєв Андрій Олександрович 22.06.1985198.83+++До наказу
23Адамович Олесь Олегович 16.10.1993192.83+++До наказу
24Поліщук Владислав Вікторович 20.05.1999191.83+++До наказу
25Польовий Олександр Сергійович 15.07.1997185.83+++До наказу
26Миснік Олена Олександрівна 13.04.1978185.17+++До наказу
27Школьнік Руслан Ігорович 27.02.1992176+++До наказу
28Пугач Світлана Миколаївна 04.11.1989175.5+++До наказу
29Утенков Марко Валерійович 12.01.1995171.83+++До наказу
30Грицук Дмитро Олександрович 15.02.2000254++Відхилено (бюджет)
31Катерний Денис Володимирович 05.01.1999232.5++Допущено
32Міщенко Юлія Валеріївна 23.06.2000230.83++Допущено
33Шмідт Єлизавета Володимирівна 30.12.1990209.33++Допущено
34Штельмах Віталій Сергійович 09.08.2000206.17++Допущено
35Хвалін Віталій Андрійович 10.06.1999204.67++Допущено
36Хомінець Назарій Ігорович 30.05.1999200.33++Допущено
37Іващенко Микита Сергійович 01.05.2000191.5++Допущено
38Ушинський Денис Олександрович 15.02.1999188.17++Допущено
39Седченко Максим Сергійович 30.03.2000185++Допущено
40Гаврильченко Іван Олександрович 10.03.199566+Зареєстровано
41Домбровська Ольга Олександрівна 03.06.199264+Зареєстровано
42Герасимович Віталій Геннадійович 18.05.199159+Зареєстровано