Форма навчання: Заочна
Ступінь: Бакалавр на базі "Молодший спеціаліст" на 1 Курс
Спеціальність: 184 Гірництво Гірництво
на 8 серпня 2019, 12:13
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактСтан
1Гончаров Олександр Хунгович 15.03.1997256.67+++До наказу
2Рябчук Михайло Сергійович 25.06.2000245+++До наказу
3Солощенко Володимир Андрійович 16.09.2000243.17+++До наказу
4Фомін Ігор Ігорович 22.07.1997243+++До наказу
5Стойчик Богдан Олегович 28.09.2000239.67+++До наказу
6Кандул Владислав Олександрович 15.01.2000239+++До наказу
7Шустова Анастасія Василівна 14.09.1999236.17+++До наказу
8Стрєльцова Олена Миколаївна 20.08.1991235.5+++До наказу
9Грилюк Анастасія Олександрівна 15.03.2000235.33+++До наказу
10Висоцький Володимир Анатолійович 20.02.1999231.5+++До наказу
11Онищенко Олександр Вікторович 11.05.2000231.33+++До наказу
12Базавлуцький Андрій Олександрович 28.04.1999226.83+++До наказу
13Жданова Ірина Євгенівна 11.04.2000226.5+++До наказу
14Гасюк Андрій Володимирович 05.08.1996224.33+++До наказу
15Плигавка Євгеній Олександрович 11.12.1989223.17+++До наказу
16Блудчий Микола Васильович 30.01.1997222.83+++До наказу
17Ковальов Олександр Сергійович 31.05.2000221.17+++До наказу
18Великий Дмитро Владиславович 14.12.1994220.83+++До наказу
19Гайдар Олексій Олександрович 13.01.1997219.5+++До наказу
20Курило Тетяна Вікторівна 06.02.2000218.33+++До наказу
21Лук`яненко Анастасія Дмитрівна 02.09.1999217.67+++До наказу
22Потебня Максим Олександрович 09.10.1999217+++До наказу
23Кушка Юлія Ігорівна 30.05.1999216.5+++До наказу
24Сорокін Денис Олександрович 29.11.1997212.83+++До наказу
25Синиця Іван Володимирович 11.02.1999212.33+++До наказу
26Хабло Данило Валерійович 26.10.1999212.33+++До наказу
27Вакула Анастасія Андріївна 14.04.1998211.83+++До наказу
28Саламаха Артем Володимирович 14.01.2000210.17++До наказу
29Сірик Руслан Олександрович 22.04.1999208.67+++До наказу
30Курносов Роман Сергійович 09.07.1999208.67+++До наказу
31Артамоненко Альона Вікторівна 14.01.1997206.33+++До наказу
32Волочаєв Андрій Дмитрович 12.03.2000206.33+++До наказу
33Каюн Денис Олегович 19.09.1992205.33+++До наказу
34Штельмах Віталій Сергійович 09.08.2000205.33+++До наказу
35Бараннік Дмитро Владиславович 15.05.2000204.67++До наказу
36Павлищ Микита Костянтинович 16.02.2000202.83++До наказу
37Зінько Дмитро Володимирович 29.01.2000202.67+++До наказу
38Петров Олександр Русланович 08.08.1999202.5+++До наказу
39Зюзєв Ілля Олександрович 21.07.2000198.67+++До наказу
40Виноградов Микола Віталійович 04.04.1993198.5+++До наказу
41Пєнський Олександр Анатолійович 01.09.1999197.83+++До наказу
42Кицюк Яна Юріївна 21.07.1995196.83+++До наказу
43Больбот Владислав Вадимович 20.02.1998196.17+++До наказу
44Марінцев Олег Романович 31.12.1999195.67+++До наказу
45Топчій Богдан Сергійович 07.07.2000194.17++До наказу
46Наталуша Максим Вікторович 20.01.2000193.33+++До наказу
47Солодкий Сергій Миколайович 07.10.1987191.33+++До наказу
48Чулков Антон Вікторович 15.08.2000188.83+++До наказу
49Куницький Дмитро Миколайович 22.03.1997188.67+++До наказу
50Хлібович Дмитро Олександрович 22.08.2000186+++До наказу
51Бочинська Ольга Володимирівна 18.07.1987184.33+++До наказу
52Гунько Іван Костянтинович 15.10.1994181.83+++До наказу
53Фесенко Олександр Олександрович 09.08.1997181.17+++До наказу
54Бугайов Владислав Володимирович 22.08.2000180+++До наказу
55Пономаренко Ольга Анатоліївна 23.02.1985178+++До наказу
56Ричка Володимир Олександрович 29.10.1999178+++До наказу
57Неволіхін Ігор Олександрович 03.04.2000177.17+++До наказу
58Леонов Віктор Володимирович 26.09.1995175.17+++До наказу
59Драгунов Євгеній Ігорович 07.02.2000175+++До наказу
60Берсенева Альона Василівна 07.03.1994175+++До наказу
61Ларичев Владислав Сергійович 30.06.2000256++Відхилено (бюджет)
62Деркач Віталій Олександрович 05.02.198282Відмова
63Деревянко Петро Вікторович 16.08.199145Відмова
64Збанченко Данило Миколайович 10.06.2000238.17++Допущено
65Луценко Вячеслав Сергійович 30.08.2000236.5++Допущено
66Кривонос Анна Едуардівна 24.10.1998235.67++Допущено
67Петрук Ірина Вікторівна 11.05.2000233.83++Допущено
68Вілігурський Дмитро Андрійович 15.08.2000232.17++Допущено
69Острікова Тетяна Олегівна 20.09.1997230.67++Допущено
70Веркієнко Олена Олексіївна 28.11.1999229.67++Допущено
71Ігнатов Дмитро Юрійович 10.03.1999228.67++Допущено
72Андрусенко Єлизавета Віталіївна 24.11.1999223.5++Допущено
73Панчук Віктор Вікторович 14.06.2000208.5++Допущено
74Хрустальов Андрій Валерійович 23.04.2000205++Допущено
75Тарасов Євгеній Євгенійович 26.10.1999179.17++Допущено
76Чувілко Катерина Семенівна 10.10.199886+Зареєстровано
77Блудчий Ігор Васильович 24.06.200082+Зареєстровано
78Пісна Олександра Володимирівна 30.11.199979+Зареєстровано
79Колесник Олександр Васильович 02.06.200074+Зареєстровано
80Кобильченко Богдан Михайлович 26.12.199467+Зареєстровано
81Новак Євгеній Анатолійович 08.02.200067Зареєстровано
82Плюкало Володимир Іванович 04.02.199665+Зареєстровано
83Третяк Євгеній Іванович 04.02.199663+Зареєстровано
84Касьяненко Андрій Леонідович 11.02.198458Зареєстровано
85Васильєв Дмитро Володимирович 17.04.199956+Зареєстровано
86Ведмідєв Максим Вікторович 15.06.200056+Зареєстровано
87Ковальчук Данило Олександрович 09.07.200054+Зареєстровано
88Збінець Павло Вікторович 24.05.199041+Зареєстровано