Форма навчання: Заочна
Ступінь: Бакалавр на базі "Молодший спеціаліст" на 1 Курс
Спеціальність: 184 Гірництво Гірництво
на 18 липня 2019, 18:00
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактСтан
1Ларичев Владислав Сергійович 30.06.200096Зареєстровано
2Збанченко Данило Миколайович 10.06.200094Зареєстровано
3Луценко Вячеслав Сергійович 30.08.200094Зареєстровано
4Кандул Владислав Олександрович 15.01.200094Зареєстровано
5Вілігурський Дмитро Андрійович 15.08.200093Зареєстровано
6Стойчик Богдан Олегович 28.09.200093Зареєстровано
7Блудчий Микола Васильович 30.01.199792Зареєстровано
8Ігнатов Дмитро Юрійович 10.03.199992Зареєстровано
9Шустова Анастасія Василівна 14.09.199992Зареєстровано
10Рябчук Михайло Сергійович 25.06.200090Зареєстровано
11Кривонос Анна Едуардівна 24.10.199889Зареєстровано
12Хабло Данило Валерійович 26.10.199989Зареєстровано
13Веркієнко Олена Олексіївна 28.11.199988Зареєстровано
14Петрук Ірина Вікторівна 11.05.200088Зареєстровано
15Грилюк Анастасія Олександрівна 15.03.200087Зареєстровано
16Чувілко Катерина Семенівна 10.10.199886Зареєстровано
17Острікова Тетяна Олегівна 20.09.199784Зареєстровано
18Солощенко Володимир Андрійович 16.09.200084Зареєстровано
19Онищенко Олександр Вікторович 11.05.200083+Зареєстровано
20Деркач Віталій Олександрович 05.02.198282Зареєстровано
21Курносов Роман Сергійович 09.07.199977Зареєстровано
22Гасюк Андрій Володимирович 05.08.199676Зареєстровано
23Лук`яненко Анастасія Дмитрівна 02.09.199976Зареєстровано
24Хрустальов Андрій Валерійович 23.04.200075Зареєстровано
25Плигавка Євгеній Олександрович 11.12.198974Зареєстровано
26Жданова Ірина Євгенівна 11.04.200074Зареєстровано
27Ковальов Олександр Сергійович 31.05.200072Зареєстровано
28Куницький Дмитро Миколайович 22.03.199772Зареєстровано
29Андрусенко Єлизавета Віталіївна 24.11.199971Зареєстровано
30Курило Тетяна Вікторівна 06.02.200070Зареєстровано
31Кушка Юлія Ігорівна 30.05.199969Зареєстровано
32Сорокін Денис Олександрович 29.11.199767Зареєстровано
33Штельмах Віталій Сергійович 09.08.200067Зареєстровано
34Петров Олександр Русланович 08.08.199965Зареєстровано
35Марінцев Олег Романович 31.12.199964Зареєстровано
36Волочаєв Андрій Дмитрович 12.03.200063Зареєстровано
37Сірик Руслан Олександрович 22.04.199962Зареєстровано
38Вакула Анастасія Андріївна 14.04.199861Зареєстровано
39Тарасов Євгеній Євгенійович 26.10.199960Зареєстровано
40Наталуша Максим Вікторович 20.01.200060Зареєстровано
41Касьяненко Андрій Леонідович 11.02.198458Зареєстровано
42Зюзєв Ілля Олександрович 21.07.200057Зареєстровано
43Панчук Віктор Вікторович 14.06.200056Зареєстровано
44Зінько Дмитро Володимирович 29.01.200056Зареєстровано
45Синиця Іван Володимирович 11.02.199954Зареєстровано
46Солодкий Сергій Миколайович 07.10.198753Зареєстровано
47Потебня Максим Олександрович 09.10.199952Зареєстровано
48Берсенева Альона Василівна 07.03.199450Зареєстровано
49Неволіхін Ігор Олександрович 03.04.200048Зареєстровано
50Больбот Владислав Вадимович 20.02.199847Зареєстровано
51Гудкова Ольга Володимирівна 18.07.198746Зареєстровано
52Драгунов Євгеній Ігорович 07.02.200045Зареєстровано
53Деревянко Петро Вікторович 16.08.199145Зареєстровано
54Гунько Іван Костянтинович 15.10.199441Зареєстровано
55Леонов Віктор Володимирович 26.09.199541Зареєстровано