Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Повна загальна середня освіта" на 1 Курс
Спеціальність: 131 Прикладна механіка Прикладна механіка
на 18 липня 2019, 19:00
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактПріоритетКвота 1Стан
1Кітайко Микита Артемович 26.08.2002107.5251+Зареєстровано
2Сенін Максим Павлович 17.02.200098.4221+Зареєстровано
3Пасічна Єлизавета Віталіївна 02.08.2002183.7533Зареєстровано
4Базалук Олександр Андрійович 29.04.2002177.8883Зареєстровано
5Дуденко Олександр Сергійович 17.09.2001177.2321Зареєстровано
6Олійник Микола Петрович 25.01.2002174.1983Зареєстровано
7Кожина Софія Вячеславівна 24.02.2002171.0033Зареєстровано
8Олєнік Анастасія Володимирівна 13.07.2002168.9611Зареєстровано
9Лінський Михайло Павлович 18.11.2001167.3824Зареєстровано
10Ілюшкіна Валерія Сергіївна 15.03.2002165.3933Зареєстровано
11Єрьоменко Владислав Олегович 10.04.2002164.3734Зареєстровано
12Крантов Олександр Віталійович 31.01.2002164.3311Зареєстровано
13Максименко Олексій Володимирович 27.03.2002163.6593Зареєстровано
14Кошелєв Владислав Дмитрович 10.06.2002163.4555Зареєстровано
15Біденко Назар Андрійович 02.01.2002162.252Зареєстровано
16Перепелиця Данило Максимович 28.12.2001161.6193Зареєстровано
17Лисенко Артем Миколайович 18.09.2001160.654Зареєстровано
18Худорожков Павло Русланович 13.11.2001158.4011Зареєстровано
19Алексєєнко Андрій Вікторович 17.01.2002158.2452Зареєстровано
20Фраймович Артем Віталійович 15.03.2002157.9331Зареєстровано
21Фоменко Володимир Олексійович 02.06.2002156.6841Зареєстровано
22Бровко Валерій Дмитрович 16.07.2002153.1024Зареєстровано
23Мішуровський Владислав Юрійович 02.09.2002152.0317Зареєстровано
24Устик Дмитро Григорович 19.04.2002149.1754Зареєстровано
25Пєров Артем Максимович 11.08.2002146.7273Зареєстровано
26Галечян Нікіта Сергійович 21.12.2001146.3842Зареєстровано
27Азаренко Данило Дмитрович 07.02.2002143.9392Зареєстровано
28Нікулін Олександр Петрович 28.01.2002143.2594Зареєстровано
29Гришаєв Данило Андрійович 11.04.2002142.2394Зареєстровано
30Асваров Сергій Максимович 19.05.2001142.0152Зареєстровано
31Фоменко Валентин Максимович 14.02.2002141.9111Зареєстровано
32Стрельцов Роман Сергійович 13.04.2002140.2982Зареєстровано
33Глущенко Валентин Станіславович 26.11.2001139.8423Зареєстровано
34Чернов Микита Русланович 04.01.2002139.6895Зареєстровано
35Шелест Назар Борисович 21.07.2002138.2691Зареєстровано
36Черниш Іван Володимирович 20.10.2001137.5475Зареєстровано
37Михайлов Павло Сергійович 22.09.2001136.4763Зареєстровано
38Сосновська Аліна Олегівна 25.08.2001131.7671Зареєстровано
39Шевцов Данило Юрійович 09.04.2002131.1213Зареєстровано
40Кошицький Іван Олексійович 27.12.2001131.073Зареєстровано
41Кульбіда Максим Сергійович 28.06.2002129.8892Зареєстровано
42Омелюсік Олег Леонідович 06.09.2002127.0852Зареєстровано
43Брехер Єгор Олександрович 08.11.2001122.1963Зареєстровано
44Щербак Ігор Віталійович 21.12.2000121.7791Зареєстровано
45Рамазанов Гасан Ілхам ОГЛИ 27.09.2001121.3111Зареєстровано
46Пікалюк Ілля Михайлович 12.01.2002111.1293Зареєстровано
47Ємець Єгор Сергійович 08.11.2002110.8494Зареєстровано
48Зуєв Іван Олегович 15.01.2002164.4871Заява надійшла з сайту