Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Повна загальна середня освіта" на 1 Курс
Спеціальність: 101 Екологія Екологія
на 19 липня 2019, 15:00
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактПріоритетКвота 1Стан
1Дубняк Єгор Олександрович 29.04.2001176.244++1Допущено
2Шувалова Анастасія Артемівна 26.02.2002173.039++2Допущено
3Кононюк Дар`я Олександрівна 18.02.2002167.331++3Допущено
4Барбінов Дмитро Ігорович 26.03.2002163.812++4Допущено
5Гераськова Діана Володимирівна 28.08.2002162.435++6Допущено
6Ліщинська Ірина Віталіївна 19.04.2002161.522++1Допущено
7Калешник Олександр Андрійович 13.05.2002158.609++1Допущено
8Бісик Ірина Андріївна 06.01.2002155.644++1Допущено
9Яворов Михайло Сергійович 21.09.2001154.343++1Допущено
10Стороженко Леся Сергіївна 29.05.2002153.251++1Допущено
11Анастасова Яна Володимирівна 07.12.2001149.889++5Допущено
12Медведєв Михайло Едуардович 27.02.2001148.985++1Допущено
13Якимчук Вікторія Володимирівна 25.08.2002148.461++6Допущено
14Єрмакова Катерина Олександрівна 29.09.2001147.543++3Допущено
15Мащенко Денис Олександрович 24.06.2002146.829+Допущено
16Костюк Іван Васильович 07.02.2002146.8++1Допущено
17Лозіков Андрій Сергійович 02.09.2001144.789++5Допущено
18Ганенко Юлія Сергіївна 12.03.2002144.483+Допущено
19Малиш Катерина Леонідівна 03.01.2002143.769++5Допущено
20Бардюжа Діна Дмитрівна 19.12.2001143.627++2Допущено
21Старух Едуард Васильович 11.09.2002141.741++1Допущено
22Грушко Владислав Сергійович 25.07.2002141.305++2Допущено
23Мурадян Арф Рустамович 29.04.2002139.557++2Допущено
24Загорулько Віталій Михайлович 20.02.2002139.258++1Допущено
25Коник Гліб Едуардович 10.10.2001138.841++1Допущено
26Шутенко Лілія Іванівна 31.12.2001135.354++4Допущено
27Тимошенко Альона Олексіївна 25.08.2002134.946++3Допущено
28Тепленко Карина Дмитрівна 24.06.2001134.732++1Допущено
29Невінчана Валерія Олександрівна 03.09.2002133.015++2Допущено
30Антонюк Кароліна Антонівна 22.07.2002132.039++7Допущено
31Дідик Юлія Вадимівна 12.04.2002130.152++3Допущено
32Тимошенко Анастасія Олександрівна 12.05.2002128.826+Допущено
33Гуменюк Даяна Олександрівна 14.11.2001126.531++5Допущено
34Арабок Михайло Олександрович 15.11.2001125.664++4Допущено
35Криворучко Дмитро Дмитрович 26.08.2002125.628++1Допущено
36Валова Віолета Володимирівна 26.09.2001123.573+Допущено
37Приходько Владислав Олегович 08.08.2002123.391++1Допущено
38Ерстенюк Анастасія Сергіївна 10.04.2001121.482++7Допущено
39Мельниченко Володимир Миколайович 18.03.2002121.023++3Допущено
40Бикова Анна Вячеславівна 25.01.2001119.646++3Допущено
41Серьогін Олексій Романович 23.03.2002118.575+Допущено
42Ведмідцька Олександра Володимирівна 11.07.2002115.413+Допущено
43Шапошнікова Ганна Вячеславівна 22.12.2001114.912++2Допущено
44Дегтяренко Анастасія Олександрівна 17.09.1996110.466++5Допущено
45Купельський Євгеній Олександрович 15.02.2002108.324+Допущено