Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Повна загальна середня освіта" на 1 Курс
Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
на 18 липня 2019, 18:00
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактПріоритетКвота 1Стан
1Колісниченко Данило Дмитрович 27.10.2002178.2731Зареєстровано
2Кожина Софія Вячеславівна 24.02.2002174.4231Зареєстровано
3Яценко Андрій Сергійович 25.01.2002167.4843Зареєстровано
4Лінський Михайло Павлович 18.11.2001167.3823Зареєстровано
5Руденко Олексій Павлович 17.11.2001167.1786Зареєстровано
6Максимов Максим Костянтинович 20.02.2002166.4646Зареєстровано
7Бабенко Сергій Андрійович 08.11.2001163.6032Зареєстровано
8Кошелєв Владислав Дмитрович 10.06.2002163.455Зареєстровано
9Щиголєв Олександр Олексійович 12.02.2002162.9967Зареєстровано
10Глотенко Роман Андрійович 09.10.2001161.6781Зареєстровано
11Швець Анастасія Владиславівна 23.10.2001159.8343Зареєстровано
12Резніков Роман Олександрович 18.03.2002154.4283Зареєстровано
13Гордієнко Богдан Романович 25.01.2002154.024Зареєстровано
14Подкопаєв Владислав Миколайович 08.07.2002154.013Зареєстровано
15Устик Дмитро Григорович 19.04.2002152.1591Зареєстровано
16Швець Дмитро Володимирович 11.02.2002151.6234Зареєстровано
17Федько Михайло Андрійович 22.11.2001150.5462Зареєстровано
18Пєров Артем Максимович 11.08.2002149.6621Зареєстровано
19Гивель Анатолій Павлович 20.11.2001148.3083Зареєстровано
20Чумак Артур Андрійович 29.08.2002144.9425Зареєстровано
21Галечян Нікіта Сергійович 21.12.2001143.5143Зареєстровано
22Таран Ярослав Максимович 27.06.2002143.316Зареєстровано
23Глущенко Валентин Станіславович 26.11.2001142.6391Зареєстровано
24Асваров Сергій Максимович 19.05.2001142.0151Зареєстровано
25Азаренко Данило Дмитрович 07.02.2002141.1176Зареєстровано
26Риба Олександр Михайлович 12.06.2002140.871Зареєстровано
27Фоменко Валентин Максимович 14.02.2002139.1283Зареєстровано
28Черниш Іван Володимирович 20.10.2001137.547Зареєстровано
29Черкаський Денис Олександрович 11.08.2002137.4891Зареєстровано
30Михайлов Павло Сергійович 22.09.2001136.4764Зареєстровано
31Німець Микола Олегович 30.08.2002136.2922Зареєстровано
32Єрьоменко Валерія Олександрівна 21.10.2001133.875Зареєстровано
33Шалкєєв Михайло Вячеславович 12.09.2002133.3653Зареєстровано
34Сосновська Аліна Олегівна 25.08.2001129.1834Зареєстровано
35Прус Дмитро Юрійович 18.05.2002125.0523Зареєстровано
36Назарук Денис Віталійович 25.11.2001124.0682Зареєстровано
37Руденко Марина Федорівна 16.04.2001121.278Зареєстровано
38Цимбалюк Андрій Русланович 14.12.2001119.1261Зареєстровано
39Катерний Денис Володимирович 05.01.1999115.3281Зареєстровано
40Пікалюк Ілля Михайлович 12.01.2002113.3521Зареєстровано
41Грабовський Кирило Олегович 11.02.2000109.2423Зареєстровано