Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Повна загальна середня освіта" на 1 Курс
Спеціальність: 192 Будівництво та цивільна інженерія Будівництво та цивільна інженерія
на 18 липня 2019, 19:00
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактПріоритетКвота 1Стан
1Попадинець Олександр Валентинович 19.05.199885.4691+Зареєстровано
2Євтєхова Єкатерина Євгенівна 11.01.2002188.0522Зареєстровано
3Пасічна Єлизавета Віталіївна 02.08.2002187.4282Зареєстровано
4Заіка Богдан Володимирович 09.09.2001186.5077Зареєстровано
5Гладир Дмитро Сергійович 13.03.2001170.7485Зареєстровано
6Остренко Дмитро Олександрович 08.06.2002167.5771Зареєстровано
7Руденко Олексій Павлович 17.11.2001167.1785Зареєстровано
8Леонов Данило Володимирович 05.10.2002166.6683Зареєстровано
9Дераков Назар Дмитрович 08.02.2002164.5774Зареєстровано
10Сорока Уляна Віталіївна 15.12.2001164.0711Зареєстровано
11Швець Анастасія Владиславівна 23.10.2001163.0311Зареєстровано
12Біденко Назар Андрійович 02.01.2002162.251Зареєстровано
13Єфімова Анастасія Володимирівна 03.12.2001161.6196Зареєстровано
14Бровко Валерій Дмитрович 16.07.2002156.1642Зареєстровано
15Білашенко Костянтин Олександрович 13.02.2002155.2957Зареєстровано
16Швець Дмитро Володимирович 11.02.2002154.6552Зареєстровано
17Муха Альона Миколаївна 23.07.2002152.5231Зареєстровано
18Дрозд Павло Олександрович 26.10.2001152.494Зареєстровано
19Устик Дмитро Григорович 19.04.2002152.1592Зареєстровано
20Пєров Артем Максимович 11.08.2002149.6622Зареєстровано
21Русанов Даніїл Віталійович 06.02.2002149.2775Зареєстровано
22Гончаров Нікіта Костянтинович 28.10.2001148.4614Зареєстровано
23Галечян Нікіта Сергійович 21.12.2001146.3841Зареєстровано
24Козінцев Артур Олегович 24.06.2001144.2794Зареєстровано
25Азаренко Данило Дмитрович 07.02.2002143.9391Зареєстровано
26Нікулін Олександр Петрович 28.01.2002143.2596Зареєстровано
27Гопенко Микита Олександрович 27.04.2002142.3791Зареєстровано
28Фоменко Валентин Максимович 14.02.2002139.1286Зареєстровано
29Мальована Вероніка Віталіївна 10.04.2002137.2414Зареєстровано
30Маслов Артем Володимирович 04.05.2002137.0732Зареєстровано
31Шалкєєв Михайло Вячеславович 12.09.2002136.0322Зареєстровано
32Климчук Олександр Андрійович 14.05.2002135.6094Зареєстровано
33Шелест Назар Борисович 21.07.2002135.5583Зареєстровано
34Черкаський Денис Олександрович 11.08.2002134.7933Зареєстровано
35Островерх Артем Володимирович 20.04.2002133.0261Зареєстровано
36Стрельцов Роман Сергійович 13.04.2002132.4951Зареєстровано
37Качаненко Євгеній Костянтинович 24.08.2001131.1941Зареєстровано
38Шевцов Данило Юрійович 09.04.2002131.1217Зареєстровано
39Кульбіда Максим Сергійович 28.06.2002129.8891Зареєстровано
40Сосновська Аліна Олегівна 25.08.2001129.1833Зареєстровано
41Омелюсік Олег Леонідович 06.09.2002127.0851Зареєстровано
42Колєсніков Іван Сергійович 27.06.2002124.6954Зареєстровано
43Коваленко Данило Васильович 21.11.2001124.641Зареєстровано
44Стогул Владислав Олександрович 21.05.2002121.6353Зареєстровано
45Щербак Ігор Віталійович 21.12.2000119.3914Зареєстровано
46Карга Артем Ігорович 05.10.2002119.2893Зареєстровано
47Поздняков Володимир Сергійович 12.02.2002117.9127Зареєстровано
48Бихно Віктор Віталійович 09.01.2002112.2071Зареєстровано
49Борисенко Елеонора Юріївна 14.12.2001158.5597Заява надійшла з сайту
50Кондиль Анатолій Анатолійович 24.12.2001146.1924Заява надійшла з сайту
51Коваленко Поліна Віталіївна 09.10.2002129.012Заява надійшла з сайту