Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Повна загальна середня освіта" на 1 Курс
Спеціальність: 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
на 18 липня 2019, 18:00
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактПріоритетКвота 1Стан
1Пасічна Єлизавета Віталіївна 02.08.2002187.4281Зареєстровано
2Заіка Богдан Володимирович 09.09.2001186.5075Зареєстровано
3Куксенко Роман Євгенович 11.02.2002186.1281Зареєстровано
4Коваленко Ілона Юріївна 06.08.2002183.7537Зареєстровано
5Базалук Олександр Андрійович 29.04.2002181.4462Зареєстровано
6Кожина Софія Вячеславівна 24.02.2002174.4232Зареєстровано
7Булахов Іван Олександрович 20.01.2002171.0422Зареєстровано
8Надєін Богдан Максимович 23.06.2002170.857Зареєстровано
9Яценко Андрій Сергійович 25.01.2002170.8342Зареєстровано
10Леонов Данило Володимирович 05.10.2002170.0012Зареєстровано
11Голенков Сергій Сергійович 14.12.2001168.9127Зареєстровано
12Єрьоменко Владислав Олегович 10.04.2002167.661Зареєстровано
13Богацький Віталій Сергійович 18.09.2001165.3423Зареєстровано
14Сандалюк Марко Ігорович 01.05.2002165.0364Зареєстровано
15Алєєв Максим Юрійович 26.04.2002164.2717Зареєстровано
16Бабенко Сергій Андрійович 08.11.2001163.6031Зареєстровано
17Луцик Владислав Сергійович 02.09.2001162.5884Зареєстровано
18Водоп`янов Данило Сергійович 25.03.2002162.5377Зареєстровано
19Філоненко Владислав Миколайович 16.01.2002161.2623Зареєстровано
20Облат Руслан Вадимович 05.12.2001160.8462Зареєстровано
21Скляр Валерій Валерійович 02.09.2002158.7124Зареєстровано
22Резніков Роман Олександрович 18.03.2002157.5172Зареєстровано
23Кам`яний Даніїл Олександрович 21.03.2002155.554Зареєстровано
24Фраймович Артем Віталійович 15.03.2002154.8363Зареєстровано
25Скупченко Єгор Максимович 16.07.2002152.494Зареєстровано
26Швець Дмитро Володимирович 11.02.2002151.6233Зареєстровано
27Гивель Анатолій Павлович 20.11.2001151.2742Зареєстровано
28Фігурський Артем Михайлович 06.11.2001150.132Зареєстровано
29Кумпан Ілля Дмитрович 24.11.2001149.9916Зареєстровано
30Левицька Анастасія Дмитрівна 31.05.2002147.9513Зареєстровано
31Левковський Ігор Олегович 19.04.2002147.394Зареєстровано
32Просандєєв Ростислав Олегович 18.01.2002146.3321Зареєстровано
33Фролов Андрій Миколайович 18.01.2002146.1153Зареєстровано
34Молибог Назарій Романович 09.07.2002145.7077Зареєстровано
35Чумак Артур Андрійович 29.08.2002144.9424Зареєстровано
36Богославський Іісус Кирилович 26.04.2002143.7184Зареєстровано
37Чернов Микита Русланович 04.01.2002142.4832Зареєстровано
38Кажан Дмитро Олександрович 03.12.2001141.9614Зареєстровано
39Черниш Іван Володимирович 20.10.2001140.2981Зареєстровано
40Михайлов Павло Сергійович 22.09.2001139.2062Зареєстровано
41Чирченко Володимир Дмитрович 25.07.2002137.0883Зареєстровано
42Шалкєєв Михайло Вячеславович 12.09.2002136.0321Зареєстровано
43Рябіков Максим Олегович 30.11.2001134.8953Зареєстровано
44Голуб Едуард Віталійович 29.05.2003134.7841Зареєстровано
45Смирнов Данило Сергійович 30.05.2002128.9284Зареєстровано
46Борзих Никон Олегович 13.05.2002126.5827Зареєстровано
47Розумний Євгеній Юрійович 18.10.2001125.409Зареєстровано
48Данилич Андрій Вікторович 15.04.2002122.1963Зареєстровано
49Поздняков Володимир Сергійович 12.02.2002120.271Зареєстровано
50Галушко Нікіта Сергійович 28.09.2001119.2385Зареєстровано
51Білоус Владислав Сергійович 04.04.2002115.7193Зареєстровано
52Рященко Єгор Ігорович 30.12.2001108.8261Зареєстровано