Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Молодший спеціаліст" на 1 Курс
Спеціальність: 184 Гірництво Гірництво
на 18 липня 2019, 18:00
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактСтан
1Кравець Данило Олексійович 31.03.2000100Зареєстровано
2Куцик Олександр Андрійович 20.05.199899Зареєстровано
3Гора Михайло Олегович 19.10.199898Зареєстровано
4Ларичев Владислав Сергійович 30.06.200096Зареєстровано
5Дорохін Вячеслав Сергійович 18.07.200095Зареєстровано
6Виборнов Олексій Олександрович 04.09.200094Зареєстровано
7Кандул Владислав Олександрович 15.01.200094Зареєстровано
8Луценко Вячеслав Сергійович 30.08.200094Зареєстровано
9Збанченко Данило Миколайович 10.06.200094Зареєстровано
10Стойчик Богдан Олегович 28.09.200093Зареєстровано
11Побєднов Дмитро Андрійович 26.06.199893Зареєстровано
12Вілігурський Дмитро Андрійович 15.08.200093Зареєстровано
13Блудчий Микола Васильович 30.01.199792Зареєстровано
14Ігнатов Дмитро Юрійович 10.03.199992Зареєстровано
15Воронцов Ілля Олександрович 16.09.199891Зареєстровано
16Рябчук Михайло Сергійович 25.06.200090Зареєстровано
17Хабло Данило Валерійович 26.10.199989Зареєстровано
18Кривонос Анна Едуардівна 24.10.199889Зареєстровано
19Петрук Ірина Вікторівна 11.05.200088Зареєстровано
20Веркієнко Олена Олексіївна 28.11.199988Зареєстровано
21Коваль Микола Олегович 02.03.200086Зареєстровано
22Штанденко Олексій Володимирович 08.04.200086Зареєстровано
23Чувілко Катерина Семенівна 10.10.199886Зареєстровано
24Пятницька Яна Валеріївна 01.06.199885Зареєстровано
25Кірсанов Віталій Володимирович 28.09.199985Зареєстровано
26Острікова Тетяна Олегівна 20.09.199784Зареєстровано
27Ходаковський Костянтин Віталійович 13.01.200084Зареєстровано
28Солощенко Володимир Андрійович 16.09.200084Зареєстровано
29Тарута Володимир Володимирович 20.06.200083Зареєстровано
30Онищенко Олександр Вікторович 11.05.200083+Зареєстровано
31Клен Андрій Юрійович 13.09.199982Зареєстровано
32Тиква Сергій Миколайович 18.05.199881Зареєстровано
33Саврадей Ірина Олександрівна 29.04.199980Зареєстровано
34Лісунов Дмитро Дмитрович 22.11.199979Зареєстровано
35Горгоц Михайло Олександрович 11.10.199979Зареєстровано
36Бояркін Сергій Андрійович 03.03.200078Зареєстровано
37Курносов Роман Сергійович 09.07.199977Зареєстровано
38Хрустальов Андрій Валерійович 23.04.200075Зареєстровано
39Бараннік Дмитро Владиславович 15.05.200073Зареєстровано
40Чулков Ярослав Юрійович 31.08.200073Зареєстровано
41Шевченко Антон Сергійович 29.01.200072Зареєстровано
42Ковальов Олександр Сергійович 31.05.200072Зареєстровано
43Андрусенко Єлизавета Віталіївна 24.11.199971Зареєстровано
44Галайденко Кирило Сергійович 30.09.199970Зареєстровано
45Савченко Сергій Олександрович 31.08.199970Зареєстровано
46Барна Данило Дмитрович 01.01.200069Зареєстровано
47Саламаха Артем Володимирович 14.01.200066Зареєстровано
48Митрофанов Денис Павлович 04.08.199865Зареєстровано
49Сірик Руслан Олександрович 22.04.199962Зареєстровано
50Ковальчук Дмитро Русланович 24.11.199962Зареєстровано
51Тарасов Євгеній Євгенійович 26.10.199960Зареєстровано
52Павлищ Микита Костянтинович 16.02.200057Зареєстровано
53Панчук Віктор Вікторович 14.06.200056Зареєстровано
54Топчій Богдан Сергійович 07.07.200055Зареєстровано
55Синиця Іван Володимирович 11.02.199954Зареєстровано
56Неволіхін Ігор Олександрович 03.04.200048Зареєстровано
57Будяк Володимир Сергійович 03.01.200047Зареєстровано
58Кебець Євген Валентинович 02.12.199846Зареєстровано
59Драгунов Євгеній Ігорович 07.02.200045Зареєстровано
60Климентовський Богдан Васильович 18.11.199943Зареєстровано
61Арчінов Дмитро Петрович 09.08.199941Зареєстровано
62Песков Юрій Віталійович 02.07.199940Зареєстровано