Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Повна загальна середня освіта" на 1 Курс
Спеціальність: 136 Металургія Металургія
на 18 липня 2019, 18:00
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактПріоритетКвота 1Стан
1Коваленко Ірина Максимівна 18.05.2002106.9531+Зареєстровано
2Голуб Роман Дмитрович 21.08.200095.6652+Зареєстровано
3Чулков Ярослав Юрійович 31.08.200095.3011+Зареєстровано
4Нохрін Максим Геннадійович 10.06.200088.7981+Зареєстровано
5Олійник Микола Миколайович 10.08.199888.1221+Зареєстровано
6Шумейко Діана Юріївна 07.09.200182.7641+Зареєстровано
7Уласенко Ірина Анатоліївна 05.01.199976.8861+Зареєстровано
8Гладир Дмитро Сергійович 13.03.2001170.7484Зареєстровано
9Кулик Анастасія Ігорівна 02.06.2002169.836Зареєстровано
10Шевченко Владислав Сергійович 05.08.2001159.7012Зареєстровано
11Корчагін Максим Павлович 26.07.2002157.9476Зареєстровано
12Ружин Владислав Костянтинович 16.10.2001155.4361Зареєстровано
13Швець Дмитро Володимирович 11.02.2002154.6551Зареєстровано
14Демидов Станіслав Сергійович 06.08.2002149.3882Зареєстровано
15Чабанов Владислав Сергійович 01.11.2001145.7082Зареєстровано
16Магас Олександр Дмитрович 02.09.2001143.9225Зареєстровано
17Алєсєнко Владислав Андрійович 01.12.2001143.7832Зареєстровано
18Гришаєв Данило Андрійович 11.04.2002142.2393Зареєстровано
19Герасимов Дмитро Сергійович 25.06.2002141.1587Зареєстровано
20Воловик Юлія Вікторівна 14.03.2002140.2982Зареєстровано
21Рева Анастасія Олександрівна 21.07.2001139.8822Зареєстровано
22Гопенко Микита Олександрович 27.04.2002139.5873Зареєстровано
23Стрельцов Роман Сергійович 13.04.2002137.5473Зареєстровано
24Шелест Назар Борисович 21.07.2002135.5584Зареєстровано
25Шалкєєв Михайло Вячеславович 12.09.2002133.3654Зареєстровано
26Ткачов Андрій Дмитрович 24.08.2002132.9063Зареєстровано
27Качаненко Євгеній Костянтинович 24.08.2001128.6223Зареєстровано
28Данилич Андрій Вікторович 15.04.2002128.3064Зареєстровано
29Кульбіда Максим Сергійович 28.06.2002127.3423Зареєстровано
30Прус Дмитро Юрійович 18.05.2002125.0524Зареєстровано
31Брехер Єгор Олександрович 08.11.2001124.641Зареєстровано
32Васильченко Антон Вікторович 14.10.2001122.6044Зареєстровано
33Щербак Ігор Віталійович 21.12.2000121.7792Зареєстровано
34Назарук Денис Віталійович 25.11.2001121.6354Зареєстровано
35Білоус Владислав Сергійович 04.04.2002118.0332Зареєстровано
36Цимбалюк Андрій Русланович 14.12.2001116.795Зареєстровано
37Клочко Роман Павлович 16.07.2002146.4217Заява надійшла з сайту
38Горяєва Олександра Сергіївна 18.12.2001141.132Заява надійшла з сайту