Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Молодший спеціаліст" на 1 Курс
Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
на 8 серпня 2019, 12:13
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактСтан
1Міхєєв Данило Анатолійович 24.07.2000262.5+++До наказу
2Гордєєв Денис Олександрович 02.11.1998254.83+++До наказу
3Грицук Дмитро Олександрович 15.02.2000254+++До наказу
4Майструк Максим Сергійович 01.05.2000250.83+++До наказу
5Воронцов Ілля Олександрович 16.09.1998250.33+++До наказу
6Бібік Микита Сергійович 01.03.2000249.67+++До наказу
7Гамонов Нікіта Володимирович 21.04.1999246.67+++До наказу
8Грабовська Вікторія Юріївна 13.06.2000243.33+++До наказу
9Белан Петро Олександрович 07.09.1999241.33+++До наказу
10Катерний Денис Володимирович 05.01.1999232.5+++До наказу
11Міщенко Юлія Валеріївна 23.06.2000230.83+++До наказу
12Богдан Олександр Павлович 02.07.2000230.83+++До наказу
13Нагірний Данило Олександрович 21.09.2000229.67+++До наказу
14Дудко Андрій Вікторович 20.01.2000225.33+++До наказу
15Платонов Сергій Русланович 10.10.1998223.67+++До наказу
16Ніщета Назар Віталійович 25.07.2000223.5+++До наказу
17Крюков Ігор Віталійович 26.11.1999223.33+++До наказу
18Ладний Олександр Андрійович 26.05.2000220.67+++До наказу
19Боженко Олександр Олександрович 05.10.1999218+++До наказу
20Коваль Ілля Володимирович 20.08.1999215.83+++До наказу
21Москаленко Богдан Миколайович 30.07.2000215.5+++До наказу
22Кодочигов Андрій Юрійович 14.10.1999214.67+++До наказу
23Григоренко Дмитро Володимирович 26.04.2000213.17+++До наказу
24Подкопаєв Микита Андрійович 05.01.1999212.17+++До наказу
25Дубравський Максим Анатолійович 09.02.2000205.67+++До наказу
26Гажур Максим Ігорович 08.12.1999202+++До наказу
27Хомінець Назарій Ігорович 30.05.1999200.33+++До наказу
28Кусік Євгеній Анатолійович 29.04.2000197+++До наказу
29Бражник Роман Миколайович 09.10.1998192.33+++До наказу
30Іващенко Микита Сергійович 01.05.2000191.5+++До наказу
31Шкарупело Микита Станіславович 08.04.1999190.5+++До наказу
32Чегодар Ілля Олександрович 14.11.1998188.5+++До наказу
33Кривошея Євген Дмитрович 29.04.1998175.5+++До наказу
34Хлебников Владислав Олександрович 03.08.2000226.33++Відхилено (бюджет)
35Глущенко Іван Олександрович 30.06.2000214.33++Допущено
36Матвійчик Дмитро Сергійович 05.02.2000214++Допущено
37Михалик Богдан Олегович 02.03.2000212.17++Допущено
38Луговський Назар Олександрович 22.01.1999208++Допущено
39Волик Олександр Сергійович 03.07.1998204.33++Допущено
40Ситько Олександр Сергійович 13.04.1998198.33++Допущено
41Варава Роман Станіславович 18.08.2000190.17++Допущено
42Ушинський Денис Олександрович 15.02.1999188.17++Допущено
43Седченко Максим Сергійович 30.03.2000185++Допущено
44Ніколенко Микита Русланович 04.11.1999183.33++Допущено
45Кирик Віталій Сергійович 11.09.1999176.5++Допущено
46Калініченко Владислав Олегович 19.11.199984Зареєстровано
47Мирошниченко Роман Олександрович 08.09.199880Зареєстровано
48Безуглий Микола Русланович 04.10.199875+Зареєстровано
49Червоний Максим Сергійович 27.04.199844+Зареєстровано