Форма навчання: Денна
Ступінь: Бакалавр на базі "Молодший спеціаліст" на 1 Курс
Спеціальність: 184 Гірництво Гірництво
на 5 сентября 2020, 19:00
ПІБ Конкурсний бал Оригінали документів Участь у конкурсі на бюджет Участь у конкурсі на контрактСтан
1Коваленко Віталій Юрійович 05.12.2000320.83+++До наказу
2Макарук Лілія Олегівна 17.09.2001315.83+++До наказу
3Бацура Іван Миколайович 01.02.2001295.17+++До наказу
4Кузін Данило Олексійович 26.02.2001286.83+++До наказу
5Міненко Володимир Костянтинович 09.07.2000280+++До наказу
6Борисенко Владислав Андрійович 24.02.2001279.67+++До наказу
7Коритько Микола Сергійович 19.12.2000278.5+++До наказу
8Юзефович Борис Олександрович 15.05.2001277.67+++До наказу
9Серіков Данило Валентинович 20.03.2001276.17+++До наказу
10Соколовський Данило Романович 14.11.2000275.83+++До наказу
11Іванцов Даніїл Владиславович 08.05.2001273.5+++До наказу
12Буданов Данило Олександрович 11.10.2000272.67+++До наказу
13Федоріненко Денис Анатолійович 22.11.2000270.17+++До наказу
14Оголь Ірина Віталіївна 14.08.1999269.83+++До наказу
15Присяжнюк Марк Сергійович 20.04.2000269.33+++До наказу
16Галюк Андрій Альбертович 10.09.2000268+++До наказу
17Кондаурова Анастасія Русланівна 22.12.2000266.33+++До наказу
18Жук Сергій Вікторович 12.04.1998264.83+++До наказу
19Лузан Дарина Геннадіївна 22.08.2000262.83+++До наказу
20Шаповал Богдан Андрійович 10.10.2000262.17+++До наказу
21Барбара Яна Василівна 03.09.1999260+++До наказу
22Безверхий Ілля Костянтинович 23.03.2001259.67+++До наказу
23Кузьмов Владислав Олегович 04.11.2001259.33+++До наказу
24Больбот Валерія Віталіївна 08.11.1999259+++До наказу
25Чорний Євген Євгенович 21.10.2000258.5+++До наказу
26Шепетько Михайло Віталійович 25.02.2001257.83+++До наказу
27Рябікін Руслан Русланович 28.09.2001255.67+++До наказу
28Шкляренко Максим Олегович 29.11.2000255.33+++До наказу
29Мудрик Андрій Олександрович 15.12.2000317++Відхилено (бюджет)
30Ткаченко Вікторія Павлівна 21.07.2001299++Відхилено (бюджет)
31Яловенко Владислав Олегович 24.08.2000285++Відхилено (бюджет)
32Курило Віталій Володимирович 14.05.2001263.67++Відхилено (бюджет)
33Гончар Данило Олександрович 25.12.2000282.83++Відмова
34Яворський Олег Русланович 09.07.2001280.17++Відмова
35Журавльов Сергій Сергійович 01.04.2000276.5++Відмова
36Попков Денис Сергійович 11.01.2000273++Відмова
37Калуга Лев Анатолійович 23.08.2001100Відмова
38Ганзін Олександр Володимирович 08.01.2001Відмова
39Степаненко Ігор Юрійович 05.07.2001254.5++Рекомендовано(контракт)
40Явдощук Володимир Євгенович 23.06.2001254.5+++Рекомендовано(контракт)
41Стрільчук Антон Павлович 12.03.2001253.67+++Рекомендовано(контракт)
42Ангеловська Катерина Володимирівна 16.12.2000253.67+++Рекомендовано(контракт)
43Кабиш Юрій Олександрович 01.10.2001251++Рекомендовано(контракт)
44Степаненко Микита Валерійович 23.03.2001250.67+++Рекомендовано(контракт)
45Андрієв Ілля Валерійович 12.11.2000249.83+++Рекомендовано(контракт)
46Терешков Віталій Володимирович 23.01.2000247.83++Рекомендовано(контракт)
47Величко Максим Олександрович 04.11.2000246.17+++Рекомендовано(контракт)
48Слепньов Максим Володимирович 16.07.2000244.5+++Рекомендовано(контракт)
49Нікітін Єгор Сергійович 10.03.2001244+++Рекомендовано(контракт)
50Касянець Олександр Володимирович 22.12.2000243.67++Рекомендовано(контракт)
51Казанцев Владислав Володимирович 16.01.2001235.17++Рекомендовано(контракт)
52Єременко Олег Миколайович 26.02.2001233.17+++Рекомендовано(контракт)
53Баборіко Кирило Олександрович 13.05.2001232.33+++Рекомендовано(контракт)